PostHeaderIcon saldır galatasaray

    Zaferlere alışmış milyonların, "avrupa fatihi" sıfatını söke söke isminin başına yazdırmış büyük sevgilisi büyük GALATASARAY avrupa da yeni bir savaşa çıkıyor..

    Savaş diyorum çünkü bu ülkenin makus kaderi iki büyük kupa ile teslim oldu GALATASARAY a.. Galatasaray biri şimdiki rakibinden olmak üzere, kimsenin olmaz dediğini başardı ve iki kupa söktü aldı yıllar önce..

    Bu ülkede GALATASARAY adı hep mücadelenin,kavganın ve sonunda büyük zaferlerin simgesi oldu.. Çarşamba gecesi yine büyük bir mücadelenin içinde yine GALATASARAY olacak..Ve bizler sarının yanına en çok kırmızıyı yakıştıran milyonlar olarak takımımız ile birlikte koşacak, takımımız ile birlikte savaşacak ve ter dökeceğiz..

   Ülkede Galatasaray ın ulaştıklarını , sadece yorgun günlerin sonunda uykuda iken görebilen sözde rakipler,  Galatasaray ın kaç fark yiyeceğinden konuşan medya maymunları, Galatasaray ın oranlarını yüksek tutan bahis şirketleri varsa her Galatasaraylının burnunda bir zafer kokusu yok mudur? Cevaplarınız kulağımda merak etmeyin :)

    Ancak şu bir gerçektir ki Galatasaraylı için zafer sadece galibiyet ya da skor değildir..Çünkü Galatasaraylı takımından sadece gol beklemez, emek bekler, ahlaklı sporculuk bekler, iş disiplini ister, sarı ve kırmızı forma terden koyulaşsın ister..İşte bu sebepten bizim zaferlerimiz her zaman skor tabelasından ilan edilmez… Kimi zaman formadan damlayan terden, kimi zaman rakip seyircinin korkudan dua edişinden, kimi zaman futbolcusunun sakat sakat pozisyon kovalamasından anlaşılır..

    Şimdi bizler büyük Galatasaray ın büyük futbolcularından yeni bir zafer bekliyoruz.. Bülent Korkmaz ın çıkan omzuna sardığı zaferi.. Taffarel in  henry nin kafa şutuna dur dediği zaferi… 

    ve son olarak.. #AvrupaFatihiTakımımaMesajım … Saldır GALATASARAY

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar