PostHeaderIcon Galatasaray Kendi Kendine Yenildi / Kasımpaşa 2-1 Galatasaray

     

    Sabah Sneijder, öğlen Sneijder akşam Sneijder ,yatarken Sneijder hep Sneijder … 1.5 haftadır Sneijder’le yatıp kalkan koskoca Galatasaray kulübü , yıldız transferi uğruna hem takımı ve hocayı demeçlerle yıprattı hem de takımın eksiklerini kapatmak yerine yine anlamsız bir transfer sevdasına girdi. Sonuç ? Evime daha yakınım diyerek milyonlarca taraftarı olan bir kulüple dalga geçen bir Sneijder ve onun ağzına bakan bir yönetim .    

       Tüm bu olumsuzluklar içinde Galatasay , Kasımpaşa deplasmanına çıktı 3 puan için. Cuma günü kabusu sürdü ve bu sezon Cuma günü oynanan karşılaşmalar içinde 13. puanını kaybetti takım. Vasata yakın bir futbol , ve devre arasına rağmen hala isteneni veremeyen yeni (!) transferler . 

     Maç sonunda ise Fatih Terim ‘i ilk kez bu kadar gergin gördük. Belli ki dolmuştu .Kendisinin de dediği gibi kelimeleri dikkatli seçmiş ve konuşmasını önceden hazırlayıp bir kağıda yazmıştı. Ve vurguda bulunduğu herşeye noktası noktasına katılıyorum.

    Galatasaray yönetimi biraz daha ketum olmaya davet ediyorum. " Sneijder %95 bitti , tek sorun eşi " ve " Cuma günü açıklıyoruz " gibi cümlelerle daha önce borsaya bildirilen ve alınamayan oyuncularda yaşanan kepaze durum korkarım ki bu transferde de yaşanacak gibi geliyor.

 

   ANIL YAZAR 

 

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar