PostHeaderIcon Çağatay Özen Yazdı: Korkunun Ecele Faydası Yok

 

 

Bugün Gazetelerde Fatih Terim 1 Nisan’ı göremez,Terim ile yönetim arasında sorun var, Sneijder ve Drogba’nın gelişinden bazı futbolcular rahatsız olmuş gibi birçok yalan haber var. Bilindiği gibi dün akşam sosyal medyada Burak Yılmaz içinde yalan bir telefon mesajı ortaya atıldı. Tek amaçları Galatasaray’ı karıştırmak olan Fenerbahçe medyasının bu korkularını anlamakta güçlük çekmiyorum açıkcası. AynıAntalyalı bir futbolsever olarak Fatih Terim’e dava açanın aslında Fenerbahçeli çıkması gibi…    

 

3 Temmez süreci ile birlikte "Şike sahaya yansımamıştır" masalını uyduran Fenerbahçe medyasının bir diğer görevi Galatasaray üzerine asılsız haberlere imza atmaktır..  

Kendi psikolojilerinden durumu özetlersek haksız sayılmazlar. Öncelikle Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena ile birlikte Galatasaray çok daha güçlü konuma geldi. 2 sene önce dibe vurdu denilen Galatasaray, Ünal Aysal ve Fatih Terim önderliğinde ligde şampiyon oldu ve Şampiyonlar Ligi’nde son 16 takım arasına kaldı. Bütün bunlar yetmezmiş gibi Cimbom İlk yarıyı lider bitirip Sneijder ve Drogba gibi iki dünya yıldızını kadrosuna kattı. Fener medyası için ne kadar "Kabus" bir durum değil mi? Aslında Korkunun ecele faydası yok.

Galatasaray gerçeği ile yaşamayı ve bu psikoloji altında ezilmeye mahkumlar onlar. Galatasaray’ı karıştırmak için yalan haber yapa dursunlar bizler Tek Yürek olup medyanın yalan haberlerine prim vermemeye devam edeceğiz.

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar