PostHeaderIcon “AYNI” nakarat..hep AYNI AYNI

 

  Geldik bir futbol hayalinin daha sonuna..Gözümüzde büyüte büyüte uğruna manevi değerleri bile hiçe saydığımız futbolumuzun marka değeri ! bize bir turnuvayı daha getirmeye yetmedi..Sahi turnuva demişken bir avrupa kupası ev sahipliğini de marka değeri ! uğruna örtbas ettiğim/n iz şike süreci yüzünden kaybetmiştik değil mi?

  Bütün bunlar "AYNI gemide yol alıyoruz" söylemleri ile başladı.. Bu "AYNI" sözcüğü işi gücü para olan, para ile yatan, para ile kalkan gençlerbirliği, gaziantepspor, eskişehirspor gibi başkanların "şike varsın olsun,yeter ki paramız gelsin" söyleminin sinsi bir karşılığıydı. Yayıncı kuruluşta AYNI marka değerinin peşinde olunca bu yola çıkılmış oldu.

   Kulüp başkanları, güdümlü medya organları,para hırsı ile yaşayan medya maymunları,oy kaybetme derdindeki siyasi partiler ve en acısı kendi insanının haklarını korumak yerine oturduğu koltuğu seçen karadenizli politikacılar.. Hepsi "AYNI" yolun yolcusu oluverdi.

   "AYNI" geminin yolcuları, "AYNI"  düzenin seçtirdiği federasyon, "AYNI" tabanın hocası ile şike sürecinin sonunda olduğu gibi "AYNI" rezalet.. !

   Bugün şu bir kez daha anlaşılmıştır ki; TÜRK FUTBOLUNUN GELİŞMESİ İÇİN, YABANCI SAYISINI SINIRLAMAK YERİNE , ŞİKECİ, HIRSIZ, DÜZEN ADAMI KONTENJANINI SIFIRLAMAK ŞARTTIR..

  Yoksa aynı b.kun lacivertleri ile olsa olsa bu kadar.. 

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar