PostHeaderIcon YETER ARTIK


Bilmiyorum maç analizi yapsam mı, yapmasam mı diye tereddüt içerisindeyim.. Ama hiç yapasımda gelmiyor.. Çünkü öyle bir durumdayız ki, hani beterin beteri diyorlar ya.. İşte tamda o durumun içerisindeyiz.. Zihniyetsiz yönetim, kazmalarla dolu kıt kafalı futbolcular…Kimleri sayacağımıda bilmiyorum artık..

HAGI ve TUGAY ile birlikte futbolcular olarak Neill, Cana, Pino, Baros, Arda ve Kewell dışında takımda hiç kimse GALATASARAY forması altında mücadele verdiğinin farkında değiller.. Aslına bakarsak bu futbolcular dışında diğer futbolcularada o kadar fazla yüklenmemek gerekir.. Çünkü bu futbolcuların futbol bilgileri, teknikleri, akılları bu kadar.. Bundan daha iyisini veremezler.. Koskoca UEFA ve SÜPER Kupası sahibi GALATASARAY’ı ne durumlara düşürdüler..Bunların baş sorumlusuda YÖNETİMDİR…

Başta yönetimin istifa etmesi ve yeni gelen yönetimle beraber bu takımın temizlenmesidir kurtuluş yolu.. Başkada çaresi yoktur.. Bu yönetimin kalmaya devam ettiği her saniye dahada rezil durumlara düşeceğimiz besbelli görünüyor..

Sezon başında HALDUN ÜSTÜNEL’i harcamaları, KEITA ve M.TOPAL gibi futbolcuları nedensiz bir şekilde satmaları ve yaptıkları komik transferlerle takımın daha sezon başında bu durumlara düşeceğinin habercisiydi zaten.. Bu yönetim takımın başında olduğu sürece başarının gelmesi imkansız ve aynen bu rezil durumda devam edeceğimiz su götürmez bir gerçektir..

Gururunuz ve onurunuz varsa bir an önce çekip gitmelisiniz ve bu takımın önünü açmalısınız…İstemiyoruz sizi..


HAGI ve TUGAY’ı Kimselere Yedirmeyiz

Feldkamp, Cevat Güler, Skibbe, Bülent Korkmaz, Rijkaard ve Hagi – Tugay…

Bu teknik direktörler Adnan Polat yönetiminde gelip giden teknik direktörler.. Ama ne tesadüftür ki, her başarısızlıkta kellesi alınanlar sürekli teknik direktörlerimiz oldu.. Hiç bir zaman kendilerinde suç bulmadılar, bulamadılar… Halbuki tek suçlular, takımın bu rezil durumda olmasındaki en büyük sorumlular kendileriydi…Takıma son getirilen teknik heyet ise Hagi ve Tugay ikilisi olmuştu.. Ama bu saatten sonra artık tüm güvenimizi sarsan, yıllardır sürekli teknik direktörleri gönderen ama hiç birşey değişmeyen bu takımda baş sorumluların yönetim olduğunu hepimiz biliyoruz..

Hagi ve Tugay ikilisinide kurban vermeyiz, kimselere yedirmeyiz.. Bu takımdan en başta gitmesi gereken yönetimdir.. HAGI ve TUGAY değildir…

Bu takımda Neill, Cana, Pino, Arda, Kewell ve Baros dışında hiçbir futbolcu kalmayı hak etmiyor.. ( Kewell ilede yaşı itibariyle artık sezon sonu yolların ayrılması gerekiyor )..

Hagi ve Tugay ikilisi artık baş başa verip gelecek yılın takımını oluşturmalı ve savaşan, bu formaya layık olan, GALATASARAY formasının büyüklüğünü ve değerini bilen, genç ve aç futbolcuların bulunduğu bir takım oluşturmalılar..Biz bu ikiliye güveniyoruz ve sonuna kadar arkalarındayız.. Kimselerede yedirmeyiz..

Saygı ve Sevgilerimle Faruk Tan

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar