PostHeaderIcon TT Arena’da Neler Oluyor 2

Sevgili Galatasaraylılar. Geçen hafta yazdığım yazıdan sonra henüz bir gelişme yok. Toki ve kulüp arasındaki görüşmeden henüz bir sonuç çıkmadı. Umarım çıkar. Şimdi nerede yanlış yapıldığına değinelim biraz .

Öncelikle biz muhalif değil, işin doğru yapılması için uğraşıyoruz. Bunu herkesin anlamasını rica ediyorum.

Eren Talu anlaşması bozulunca bilindiği gibi Toki yeni bir şartname yapıp, çatının açılır kapanır kısmını şartnameden çıkartıp, bunu ucu açık bir hâlde bıraktı. İşte burada büyük bir hata yapıldı. Galatasaray Yönetimi bu büyük hatayı farketse de geç kalındı. Sözün uçup yazının orada kaldığını en iyi bilen insanlar maalesef ileride eminim anlatacakları nedenlerden dolayı bu gaflete düştüler.

Evet. Ne yapılmalıydı? Öncelikle ucu açıklığa bir son verdirilmeliydi. Ve 4 aylık proje çalışması denen süreç oraya konduktan sonra ihâle tarihi orya eklenmeliydi. Ve bu işin Toki’nin mi, kulübün mü yaptıracağı belirtilmeliydi.

Bugün maalesef bunun sıkıntısı yaşanıyor ve koca koca adamlar adeta çaresizlik içinde nasıl bu işi çözeceğiz derdinde. Hata üstüne hata yapıyor ve maalesef benim gibi aylardır bu işin çözülmesini bekleyenlerin bazı şeyleri yazmasından da rahatsız oluyorlar.

Hiç rahatsız olmasınlar. Biz bu işin düzgün yapılması için çok ciddi şekilde onlara yardım ediyoruz.

Son olarak, şu muhalefet anlayışı denen bir gündem yaratılıyor. Öncelikle Yiğit Şardan’ın ve başkanımızın açıklamalarından sonra iki kalem bir şeyler yazmak istedim. İleride daha detaylı da yazacağım, ama bugün bunun gündemi değil. En azından arkadaşlar, herkes elini vicdanına koysun, bugün ikinci başkanımız olan Yiğit Bey, Özhan Başkan’la çekişirken nasıl muhalefet yaptı, ozhancanaydınistifa.com sitelerini, tribünleri kimler gaza getirdi? Tamam, o günlerde yokluk vardı ama bugün varlık içinde yokluk çektirenler lütfen muhalefet deyip o gün iktidar bunlar dediklerini hedef gösterdikleri gibi bugün muhalefeti hedef göstermesinler. Galatasaray’a en büyük zararı verirler yoksa.

Her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle. Saygılarımla.

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar