PostHeaderIcon Sevgililer Gününde Kaybetmek

14 Şubat 2010 Sevgililer gününde belkide ilk kez oynamadığımız bir haftada Turkcell Süper Liginde lider olduk.Bu güzel günde bu yaşanan duygu çok güzeldi.Yanlız dün akşam rakibimizin puan kaybetmesi medyadaki bazı sevgililerini çok üzmüştü anlaşılan başka rıdvan dilmen adeta sevgilisini kaybetmiş gibiydi.

Yıllardır tarafsız yazarlık yapmaya çalışan rıdvan dilmen mağlesef NTVSPOR kanalını FB tv’ye çevirdi geçen hafta Fb berabere kalınca bu bir puanın değeri çok önemli dediği için olsa gerek manisa beraberliği sonrasındaki bir puan sevgililergününde sevgilisinden yediği acı darbenin etkisiyle olsa gerek adeta nasıl sevgilimi koruyayım havasındaydı.

Oysaki Sayın dilmen Galatasaray’ın kaybettiği her puan sonrası ağzına geleni söyleyen birisi ama mağlesef aynı şartlarda hatta daha altında sevgilisi puan kaybedince birde Sevgilisinin rakibi Galatasaray oynamadan sevgilisini geçince 14 Şubat gibi aşk’ın Bayramında bu acı kendisine çok dokunmuş ama ben şuna inanıyorum bu kaybetme ve yenen darbe rıdvan dilmenin ilerde yiyeceği darbelerin habercisidir.İnşallah satın dilmen gerçek tarafsız spor yazarlığına dönerde gerçeklerin önemini anlar hem sevgilisine hemde kendine iyilik yapar.

Gelelim Galatasaray’a santrafor yok deniyor kalecesi rezil deniyor hocası ve transferleri yerden yere vuruluyor ama galatasaray halen bu ligin en çok gol atan takımı halen en az gol yiyen takımı bunu niye halen medyamız göremiyor.Aman göremesinlerde mazallah görürlerde yazık şu işsizlikte işsiz kalırlar.İşin halen gerçeğini göremeyenlerin biz niye artık göremediğini çok iyi görüyoruz zaten önemli olanda buydu.

Galatasarayda herşey güllük gülistanlık değil tabiki ama anlatıldığı kadarda kötü değil bizim tek beklentimiz objektif olunması gözle görülenin inkaredilmemesi bakın yıllarca eyyam yapan programcıların bugün nerelerde olduğu ortada umarım medya artık biraz adam olurda gerçekleri taraf gözetmeksizin yazar.

Galatasaray zor bir dönemden geçiyor perşembe ve pazar iki önemli sınavdan başarıyla çıkarsa adeta yenibir 4 senenin hatta daha uzun bir seneler serisinin başlangıcını yapabilir çünki Galatasarayın ekonomik yapısı Özhan başkanın attığı temeller üzerinde çok daha sağlam ve uzun süreli bir periyod galatasarayın dahada büyümesini sağlayacaktır.

Bunun farkında olanlar ne yaparsa yapsın bu kadere şahit olucaklardır galatasaray taşın üstüne taş koyarak son 10 yılda çok acılarda çekse artık kimsenin önünde duramayacağı bir büyüme sürecini başlamaktadır ve iyi günler artık bir güneş gibi üzerimize doğacaktır.

Herkes biraz daha sabredecek ve ergün penbenin dediği gibi başarısızlıklar’ dan yılmayıp büyük bir takım olup üzerine doğan güneşin aydınlattığı yoldan sevgilimiz başarıyla,liderlikle yeni denizlere yelken açacaktır .

Evet sevgili Galatasaraylılar tek yapacağımız destek olup sabırlı olup bu güzel günleri yaşamak olacaktır.

Herşey Gönlünüzce Olsun.

“Sevgililer Gününde Kaybetmek” için 1 Yorum

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar