PostHeaderIcon İBB Maçının Düşündürdükleri

Bu Akşam İBB Maçında aklıma arda turan’nın bursa maçı sonrası söylediklerinden bir cümle takıldı fener maçı bizim dönüm maçımızdı demişti evet bugün sahada o sözü doğruluyan bir takım vardı oysaki biz hakan şükür’ün hasan şaş’ın kaptan olduğu takımda 4 gol yediğimiz kadıköy mağlubiyetinden sonra anelkalı,apiahlı,tuncaylı Fenerbahçecek deplasmanda beşiktaşı o ağır kadıköy mağlubiyetinden sonra yenip şampiyon olmuştuk.Evet bu akşam en az 60 bin kişinin karşısında şampiyonluğu kutlayacakken yönetimsel hatalar yüzünden mağlesef 10 bin gönüldaşımızın genede yanlız bırakmadığı bir galibiyetle buruk ama çok buruk bir galibiyet aldık.

Evet yönetimsel dedim bunu lig bitimi dahada açarak sizlerle paylaşıcam gelelim kim şampiyon olura beni çok ilgilendirmesede bizim 16. şampiyonluğumuz benzeri bursa bir şampiyonluk alabilir olursada hiç şaşırmam fenerbahçeli dostlarımız hiç kızmasınlar tarih tekerürlerden ibarettir unutmayınız.

Evet biz şampiyonluk yarışını bir kenara bırakıp önümüzdeki seneye bakalım umarım artık herkes görmüştürki bu takıma bir ağbi gerekli nekadar bu düzene karşıda olsam şu geçiş sürecinde bu gerekli ya dışardan yada içerden bu yapılmalı.

Arda ve Sabri kaptanlık bizim olmalı derken sanırımbusene bu işin konuşmakla olmadığını anlamışlardır arda nekadar kaptanlığı ben aldım desede o konuşmaları sonrası verilen kaptanlığın gerçeğide ortada sevgili sabri ve arda siz futbolunuzla büyüyün konuşarak değil.

Evet bugün bursa ve fenerbahçede kazandığına göre haftaya bursa bay geçtiğini düşünürsek büyük ihtimalle avrupa liginde mücadele edicez eğer bu seneden gerekli dersler geçenseneden alınılmayan dersler alındıysa seneye buligde çok rahat şampiyon oluruz.

Rijkaard’ın dediklerine katılıyorum avrupada başarı için 3 yada 4 sene lazım biz bunu 1996-2000 arasında yaşadık gördük arkadaşlar formül bukadar açık ortadayken avrupada başarı için sabretmeliyiz eğer bunu yaparsak kazanan Galatasaray olacaktır.

Bu akşam birşey daha dikkatimi çekti jo bu akşam değişik bir görevde oynadı ve oldukça başarılıydı bukadar gece hayatı olan bir jo bukadar mücadele ederken biz evden çıkmıyoruz diyenlerin yürür gibi gezmeside ayrı bir konu tabi benim duyduğum caner bu takımda kalacak jo da kalırsa kimse şaşırmasın şu son iki maç bize çok şeyi gösterecek rijkaard sanki şu maçlarda benim takımım bu der gibiydi.

Son olarak gözüme çarpan birşeyde bu maçta arda çıkarken pazubandı direkt ayhana verdi eskiden önce sabriye verirdi bu bana iyi bir işaret gibi geldi.Bu akşam bukadar sorunlarla uğraşırken hakemin gene vermediği penaltı özellikle barosa vermediği 9.dakikadaki penaltı inanılmazdı artık bukadar budanmış bir galatasaraydan korkmayın lütfen biraz dürüst olun artık.

Evet sevgili galatasaraylılar bu sene bu şekilde geçerken umarım seneye şu son iki senedeki hatalar yapılmaz ve herşey iyi gider.Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle.

Saygılarımla

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar