PostHeaderIcon Güneşi Gösterin Bize

Evet dün akşam görüldüki iki yıldır görülmek istenmeyen herşey görülmeye başlandı ts,fb ve sivas maçları iki yıldır gözlerimizin önüne serilen sihirli perdeyi indirdi.Ama bugün gördüğüm yönetim ısrarla bunu görmek istemiyor floryada idari kadronun alt yapısında olan bir kaç ismi görevden almışlar.

Bu konuda yönetim umarım tatmin edici bir açıklama yapar burası 10 binden fazla üyesi olan bir kulüp ve 100 lerce sporcusu var böyle bir camiada insanlar dost sohbetlerinde sersenişlerde elbette bulunacak ama gündem değiştirmek yada birilerini suçlu göstermek için bunlar yapılıyorsa çok yazık camianın bir bütün olması gerektiği şu dönemde bunlar tatmin edici sebeplere dayanmazsa gerçekten çok yazık.

Gelelim takıma takımın sorunu çok açık net belli sevgisizlik isteksizlik takım adeta kamplara bölünmüş dün bir 45 dak oynadılar nefesleri kesildi çünki geçen süreçte okadar birbirlerini takip edip kulis yapmaktan düzensiz yaşamaktan aldıkları tüm antremanları yiyip bitirdiler şimdi yumurta kapıya gelincede çuvallayıp kaldılar.

Biz bunu aylardır hatta ben iki yıldır görüyordum skibbe ümit karan lincoln hasan şaş dediler bizde sabır dedik ama şimdi aynı isimler jo elano ayhan servet diyor peki diyenler ne yaptı hiç birşey birtek maç kazandırdılarmı hayır hepsi kaptanın arkasına okadar saklandılarki şimdi kaptan çıkmış ben bunaldım sıkıldım gidecem diyor.Nereye?TFF’nin yayın organı tam saha dergisine.

Durum böyleyken yönetim işin sorumlularını sorgulamak yerine hataları söylemek yerine aşağıda çalışan bir kaç personeli görevden alıyor başlarında bulunan 4 yıldır çalışan adnan sezgine dokunmadan.

Bu durum nasıl düzelir geçmişte nasıl düzeldiyse öyle önce herkes iş ahlakına kavuşturulacak yani yeteneği kısıtlı ama büyük paralar alan yerlibazı oyuncularla yeteneği güçlü ağırlığı yabancı olan oyunculara siz bir takım olursanız hepiniz kazanırsınız denecek lobi faliyeti yapanlara ceza vererek bu işe başlana bilir o şunun kardeşi o bunun adamı demeden herkes hakkına düşeni almalı artık.

Bu taraftar iki hatta üç yıldır Adnan Polat’a büyük destek verdi maddi ve manevi oda iyi transferler yaptı iyi bir takım kurdu ama görülüyorki bu iş takım kurmakla olmuyor ozaman başkanımız en iyi bildiğini yapacak futbolcuya dayalı düzene son verecek ve bu camianın eski neferlerini’de bir şekilde bu potada bulunduracak çünki artık herkes şunu bilmeli geçmişte bazı hatalarda olsada büyükler affetmeli küçüklerde saygısını göstermeli ve bu yüz yıllık kulübü eski şanlı günlerine döndürmeli.

Bu kadar malzemenin olduğu bir ortamda bu kadar güzel mutfağın ve ahçıların olduğu yerde bu yapılmalı ve bizde GÜVEN SABIR İSTİKRAR diyebilmeliyiz.

İşte tüm bunların olabilmesi için bizim sabretmemiz için artık güneşi bize yönetim uygulamalarıyla göstermeliki bizde Aslantepeye giden yolda onlara daha çok destek verecek arzuyu gösterelim.

Herşey Gönlünüzce Olsun Saygılarımla

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar