PostHeaderIcon Floryanın Ağaları İflas Etti

Dün akşam floryayı çiftlik haline getirenlerin iflası yaşandı evet acı ama gerçek bu 16. hafta’da oynanan Antalya maçı öncesi yazdığım takım içindeki ağalık kavgalarının bu senede faturası dün akşam Ali Sami Yen’de bize ödetildi ama taraftar artık herşeyin farkında ve ağalara yeter dedi.

Şimdi tek suçlu ağalarmı hayır tabiki değiller ona izin veren yöneticilerin idari kadro ve teknik kadronun hiçmi suçu yok tabiki var.Ama şuda var yönetim ve başkan icra’da devam etmek için yeni bir kredi aldılar cumartesi akşamı.Artık onlarda gerekeni yapmaları lazım ve bu başı boşluğa ve iç çekişmeye son vermeleri lazım umarım 1996′ta 9.Hafta sonunda yaşanan o meşhur fb mağlubiyeti sonrası gene yaşanır ve bu mağlubiyet sonrası Milat olur.

Evet çok uzun yazmadan şunları söyliyecem öncelikle adnan sezgin artık teşekküredilip yollansın ve ardanın kaptanlığına bir çözüm bulunulsun kaptanlık açıkca ardaya verilmiş bu belli alınmamış ya arda kaptan gibi davranıcak yada kaptanlığı başka bir arkadaşına gönül rızasıyla verecek ve özel yaşantısına dikkat edicek biraz.

Salı günü kız arkadaşının ödül gecesi vardı gitmesi son derece doğal ama sakat sakat değil tabi dün acılar içinde sahaya girdi arda saygım büyük ama salı günü dinlenmesimi lazımdı yoksa ayakta pozlarmı vermesi lazımdI buradan bir tavsiyemde kız arkadaşına ardaya yapacağın en büyük iyilik onu doğru yönlendirmendir her başarılı erkeğin arkasında mutlaka iyi başarılı bir eş vardı bunu unutmayın sakın ikinizde.

Gelelim yönetime iyisiyle kötüsüyle bir onay aldınız ve ne olur artık doğru adamları getirin kongre sonrası adnan başkanım dediklerinizi hayata geçirin lütfen adnan öztürkle ortak bir çalışma yapın ve lütfen bu kulübü hızla profesyonelleştirin geçmişteki yöneticilerle fikir alış verişinde bulunun bunları yaparsanız siz büyürsünüz ve Galatasaray kazanır.

Sevgili galatasaraylılar floryadaki ağalık bitmiştir diye düşünüyorum şahsi çekişmeler bitmiştir diye düşünüyorum artık her şer’de bir hayır vardır diye düşünüyorum inanmak istiyorum umarım herkes aklını başına alır ve kazanan galatasaray olur.

Herşey Gönlünüzce Olsun .

Saygılarımla.

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar