PostHeaderIcon Bayram gelmiş neyime, Kan damlar yüreğime !!!

Bravo yönetim, gerçekten bravo..

Bizi kazmalarla dolu bir kadroya mahkum ettiğinize mi yanalım, futbolcuya dayalı düzeni bozamadığınıza mı yanalım, ruhsuz futbolcu getirdiğinize mi yanalım, yoksa sizin saçma sapan işlerinize mi yanalım…

Ama kesin bir durum var ki ;

Galatasaray tarihinin en kötü yönetimi oldunuz ve 105 yılı başarılarla dolu, avrupa kulüplerinin korkuyla baktığı takımı rezil duruma düşürdünüz… Yeter değil mi bu kadar, yeter değil mi bu rezillikler.. Neyi bekliyorsunuz hala.. Çekip gitsenize buralardan..

Maçın analizini yapmaya hiç niyetim yok, hiç gerekte yok… Çünkü görünen köy klavuz istemiyor.. Herkes takımın ne durumda olduğunu görüyor..

Yıllardır her başarısızlıkta teknik direktörler değiştirildi.. Her zaman kellesi istenenler teknik direktörler oldu.. Ama akıllı biri çıkıp hata yönetimde diyemedi..

Biz taraftarlarda hep bunları yedik, bizlerde teknik direktörleri hatalı olarak gördük.. Ama şu anda öyle bir şekilde görülüyor ki başından beri hatalı olanlar hala takımın başındalar vede içerisindeler..

Yazık değil miydi Skibbe’ye ?

Neden kurban edildi Bülent Korkmaz ?

Devrim diye getirip kovarcasına gönderdiğimiz Rijkaard’ın ne günahı vardı ?

Son kurbanda Hagi mi olacaktı ?

Ama artık bizler uyandık bu duruma, artık yemeyiz yönetimin bu tür zaman çalmalarını..

Hagi ve Tugay ikilisinide kimselere kurban ettirtmeyiz…

Savaşan Tek Oyuncumuz : Lorik Cana


Sahada hemen hemen bütün futbolcular kaçak dövüşürken, bu durumu kabullenmeyen ve herşeyiyle savaşan tek futbolcu vardı sahada.. Ama bu iş tek futbolcuyla olacak iş değildi…Bu kişide LORIK CANA’dan başkası değildi..Neill’ide sayabiliriz Cana ile birlikte…

Tribünlerin hep beraber ”LORIK LORIK CANAAAAAA” diye tempo tuttukları anda yaptı penaltıyı Cana.. Ama canı sağolsun dedik bizler Cana’ya… Sahadaki bütün futbolcular böyle savaşsada yenilsek, yinede bu kadar koymaz bizlere dedik hep beraber..

Ama kaçak dövüşçülerde o ruh yoktu, savaşma ruhu yoktu, maç bitsede gitsek havası vardı hepsinde..

Oyundan çıktığında oynanan oyundan ve takımın bu durumundan dolayı gözleri dolmuştu Cana’nın, bu kareyi gördükten sonra tüyleri diken diken olmayan, bu duruma duygulanmayan yoktu elbet Galatasaray’lı taraftarlar olarak..

Tek tek isim vermeyede gerek yok, çünkü görünen köy klavuz istemiyor.. Ligin henüz 12. haftasında liderin 13 puan gerisine düşmek ve 12 hafta sonrasında mağlubiyet sayımızın galibiyet sayımızdan fazla olduğunuda görecekmişiz demek ki… Takımdaki bunca kazma oyuncuyu görmek, takımı sabote edenleri görmek isyan ettirtiyor bizlere..

Yönetimi istemiyoruz, takımdaki bazı futbolcuları bu formayla görmek istemiyoruz..

Takımda Operasyon Şart..

Bu takımda bir temizleme yapmalı Hagi ve Tugay ikilisi.. Bunun sinyallerinide maçtan sonra yaptığı basın toplantısında verdi zaten.. Lige henüz 12.haftada havlu attık zaten.. Bundan sonra özellikle A2′ye daha çok önem verilip, çıkacak birkaç oyuncuyla birlikte gelecek yılın takımını oluşturmalı Hagi ve Tugay ikilisi..

Sonuna kadar arkanızdayız GHEORGHE HAGI & TUGAY KERIMOGLU…

I Love You Hagi !!!

I Love You Tugay !!!


Saygılarımla Faruk Tan

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar