PostHeaderIcon AĞUSTOS ORTASINDA ZEMHERİ SOĞUĞU

Sevgili GALATASARAY’LILAR hepimiz sinir katsayımızı arttıran bir karşılaşma izledik pardon başımızı yere eğmekten izleyemedik dicektim elim sürçtü.

Sahaya çıkan oyuncuların üzerindeki forma Aslan Nihat’ı simgeleyen Aslanlı formaydı ama ne yazık ki o formayı taşıyanların sayesinde formadaki Aslan sessiz ve umutsuz çığlıklar atıyordu, koskoca GALATASARAY takımı rakip kaleye şut atmaktan aciz durumdaydı.

Sağ Bekte Ali Turan bize Ağustos’un ortasında zemheri ayının en soğuk gecesini yaşattı.Ayaklarımız ve ellerimiz soğuktan buz kesmişti, hele yediğimiz goller kalbimizin taa ortasına hançer saplıyordu.Ne Ali Turan nede Hakan Balta hata yapma konusunda birbirinden geri kalmıyordu. İşin en acı yanı ise yediğimiz gollerin ardından saha içinde mücadele dahi edemeyen oyuncuların çaresiz bakışlarıydı. Peki takımımızın sorunu neydi ;

Biz en azından hücum yönünden sorun yaşamayız nasıl olsa bu takım bir şekilde pozisyona girip gol atabiliyor diyorduk ya hani meğer başka bir sorunda burada varmış da köşelere saklanıp gizli gizli el sallıyormuş. Peki ya orta saha hiç sorma gitsin, rakip takım topu ayağına aldığı an davul zurna eşliğinde halay çekerek kalemize geliyor, işin komiği halay başını bizim TAKIM SAVUNMAMIZ çekiyor.

Halayın içinde olmayan 3 oyuncumuz var kimdi bunlar peki ;

1-Tüm taraftarların sevgilisi, oZ Büyücü lakaplı, bu takımın adeta simgesi haline gelmiş, sahada maçı çevirmek adına takım ruhunu sahaya yansıtan, savaşan, canını dişine takan HARRY KEWELL .. 

2-Defansın generali LUCAS NEILL ..

3-Belkide tarihin en yararlı, en iyi, en golcü oğlu golcüsü, takım kötü giderken Kewell ve Neill ile birlikte sahada adeta isyan eden MILAN BAROS …

HALDUN ÜSTÜNEL’İN MÜCEVHERLERİ

İşte ne acı tesadüftür ki  bu 3 oyuncuda sırf Jo transferinde ki hatasından dolayı tüm yetkileri elinden alınarak küstürülen Haldun Üstünel’in, inanılmaz çabası sonucunda transfer edilen oyunculardı.
 

Adnan polat çok panik yaparak acele bir karar verdi ve hala panik halindeyken vermiş olduğu bu kararın sıkıntısnı çekiyor maalesef. 

Benim burada söyleyebileceğim tek söz kaldı ALLAH VEFAKAR GALATASARAY TARAFTARINA SABIR VE KUVVET VERSİN. 

LEVENT DOĞANAY..

Yorum yazın

Ara
Yazarlar

AHMET KILIÇ
FIRAT DURMAZ
BARIŞ CENK AKKAYA
İLHAN İLMENÖZ
SÜHAN CEM UCSOY
İSMAİL ŞEN
MUHSİN MORDENİZ
HASAN YILDIRIM
BAHADIR OĞUZ
NİHAT ONUR
ALİ CAN KUTLU
DOĞUKAN YILDIZ
CAN TÜYSÜZ
SÜLEYMAN ÖKDEM
GÜÇLÜ GÖNÜLERİ

Sosyal Medya
Anket
Dursun Özbek görevine devam etmelimi?
View Results
Bağlantılar